Почта алоқаси хизматларини кўрсатиш тизимини тубдан такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 14.12.2020 йилдаги ПҚ-4921-сон, Кучга кириш санаси 15.12.2020
Афғонистон Ислом Республикаси билан иқтисодий ҳамкорликни янада кенгайтириш ва мустаҳкамлаш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 12.11.2020 йилдаги ПҚ-4892-сон, Кучга кириш санаси 13.11.2020
Ўсимликлар карантини бўйича давлат хизмати фаолиятини янада такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 13.10.2020 йилдаги ПҚ-4861-сон, Кучга кириш санаси 14.10.2020
Тошкент шаҳрида «А.И. Герцен номидаги Россия давлат педагогика университети» Федерал давлат бюджети олий таълим муассасаси филиалини ташкил этиш тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 08.10.2020 йилдаги ПҚ-4857-сон, Кучга кириш санаси 09.10.2020
Маиший ва қурилиш чиқиндилари билан боғлиқ ишларни бошқариш тизимини янада такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 29.09.2020 йилдаги ПҚ-4845-сон, Кучга кириш санаси 30.09.2020
«Ғалаба боғи» ёдгорлик мажмуаси фаолиятини ташкил этиш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 09.09.2020 йилдаги ПҚ-4820-сон, Кучга кириш санаси 10.09.2020
Маҳаллий ишлаб чиқарувчиларни қўллаб-қувватлашга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 21.08.2020 йилдаги ПҚ-4812-сон, Кучга кириш санаси 22.08.2020
Ўзбекистон Республикаси Алкоголь ва тамаки бозорини тартибга солиш ҳамда виночиликни ривожлантириш агентлиги фаолиятини ташкил этиш тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 23.07.2020 йилдаги ПҚ-4787-сон, Кучга кириш санаси 24.07.2020
Низоларни муқобил ҳал этишнинг механизмларини янада такомиллаштириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 17.06.2020 йилдаги ПҚ-4754-сон, Кучга кириш санаси 18.06.2020
Халқаро шартномага қўшилиш тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 24.04.2020 йилдаги ПҚ-4694-сон, Кучга кириш санаси 24.04.2020
Ёввойи ҳолда ўсувчи доривор ўсимликларни муҳофаза қилиш, маданий ҳолда етиштириш, қайта ишлаш ва мавжуд ресурслардан оқилона фойдаланиш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 10.04.2020 йилдаги ПҚ-4670-сон, Кучга кириш санаси 11.04.2020
Япония халқаро ҳамкорлик агентлиги (JICA) иштирокидаги «Мева-сабзавотчилик тармоғида қўшилган қиймат занжири яратишни ривожлантириш» лойиҳасини амалга ошириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 10.04.2020 йилдаги ПҚ-4669-сон, Кучга кириш санаси 11.04.2020
Аҳолининг дори воситалари, тиббий буюмлар, тиббий техника ва энг зарур товарларга бўлган эҳтиёжини таъминлашга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 27.03.2020 йилдаги ПҚ-4662-сон, Кучга кириш санаси 28.03.2020
Ўзбекистон Республикасида коронавирус инфекцияси кенг тарқалишининг олдини олишга доир қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 26.03.2020 йилдаги ПҚ-4649-сон, Кучга кириш санаси 26.03.2020
Қишки спорт турларини ривожлантириш чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 04.02.2020 йилдаги ПҚ-4583-сон, Кучга кириш санаси 05.02.2020
Чорвачилик тармоғини давлат томонидан кўллаб-қувватлашнинг қўшимча чора-тадбирлари тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 29.01.2020 йилдаги ПҚ-4576-сон, Кучга кириш санаси 30.01.2020
«Tashkent Pharma Park» инновацион илмий-ишлаб чиқариш фармацевтика кластерини ташкил этиш тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг қарори 28.01.2020 йилдаги ПҚ-4574-сон, Кучга кириш санаси 28.01.2020

О мерах по кардинальному совершенствованию системы оказания услуг почтовой связи
Постановление Президента Республики Узбекистан от 14.12.2020 г. № ПП-4921, Дата вступления в силу 15.12.2020
О мерах по дальнейшему расширению и укреплению экономического сотрудничества с Исламской Республикой Афганистан
Постановление Президента Республики Узбекистан от 12.11.2020 г. № ПП-4892, Дата вступления в силу 13.11.2020
О мерах по дальнейшему совершенствованию деятельности государственной службы по карантину растений
Постановление Президента Республики Узбекистан от 13.10.2020 г. № ПП-4861, Дата вступления в силу 14.10.2020
О создании филиала Федерального государственного бюджетного образовательного учреждения высшего образования «Российский государственный педагогический университет имени А.И. Герцена» в городе Ташкенте
Постановление Президента Республики Узбекистан от 08.10.2020 г. № ПП-4857, Дата вступления в силу 09.10.2020
О мерах по дальнейшему совершенствованию системы управления деятельностью в сфере обращения с бытовыми и строительными отходами
Постановление Президента Республики Узбекистан от 29.09.2020 г. № ПП-4845, Дата вступления в силу 30.09.2020
О мерах по организации деятельности Мемориального комплекса «Парк победы»
Постановление Президента Республики Узбекистан от 09.09.2020 г. № ПП-4820, Дата вступления в силу 10.09.2020
О дополнительных мерах по поддержке отечественных производителей
Постановление Президента Республики Узбекистан от 21.08.2020 г. № ПП-4812, Дата вступления в силу 22.08.2020
О мерах по дальнейшему совершенствованию механизмов альтернативного разрешения споров
Постановление Президента Республики Узбекистан от 17.06.2020 г. № ПП-4754, Дата вступления в силу 18.06.2020
О присоединении к международному договору
Постановление Президента Республики Узбекистан от 24.04.2020 г. № ПП-4694, Дата вступления в силу 24.04.2020
О мерах по охране, культурному выращиванию, переработке дикорастущих лекарственных растений и рациональному использованию имеющихся ресурсов
Постановление Президента Республики Узбекистан от 10.04.2020 г. № ПП-4670, Дата вступления в силу 11.04.2020
О мерах по реализации проекта «Развитие создания цепочки добавленной стоимости в отрасли плодоовощеводства» с участием Японского Агентства международного сотрудничества (JICA)
Постановление Президента Республики Узбекистан от 10.04.2020 г. № ПП-4669, Дата вступления в силу 11.04.2020
О дополнительных мерах по обеспечению потребности населения в лекарственных средствах, изделиях медицинского назначения, медицинской технике и товарах первой необходимости
Постановление Президента Республики Узбекистан от 27.03.2020 г. № ПП-4662, Дата вступления в силу 28.03.2020
О дополнительных мерах по предупреждению широкого распространения коронавирусной инфекции в Республике Узбекистан
Постановление Президента Республики Узбекистан от 26.03.2020 г. № ПП-4649, Дата вступления в силу 26.03.2020
О мерах по развитию зимних видов спорта
Постановление Президента Республики Узбекистан от 04.02.2020 г. № ПП-4583, Дата вступления в силу 05.02.2020
О дополнительных мерах государственной поддержки животноводческой отрасли
Постановление Президента Республики Узбекистан от 29.01.2020 г. № ПП-4576, Дата вступления в силу 30.01.2020
О создании инновационного научно-производственного фармацевтического кластера «Tashkent Pharma Park»
Постановление Президента Республики Узбекистан от 28.01.2020 г. № ПП-4574, Дата вступления в силу 28.01.2020