Ўзбекистон Республикаси Молия вазирлиги, Ўзбекистон Республикаси Ички ишлар вазирлиги, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Ўзбекистон Республикаси Фавқулодда вазиятлар вазирлиги, Ўзбекистон Республикаси Давлат хавфсизлик хизмати, Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 14.01.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 2675-3
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 27.01.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 2773-7
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 10.02.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 3296-1
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 11.03.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 896-6
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 17.03.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 3296-2
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 08.04.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 2778-5
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 27.04.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 390-4
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитаси, Ўзбекистон Республикаси Молия вазирлигининг қарори, 07.05.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 3125-2
Ўзбекистон Республикаси Давлат божхона қўмитасининг қарори, 13.07.2022 йилда рўйхатдан ўтган, рўйхат рақами 2773-8

Постановление Министерства финансов Республики Узбекистан, Министерства внутренних дел Республики Узбекистан, Министерства обороны Республики Узбекистан, Министерства по чрезвычайным ситуациям республики Узбекистан, Службы государственной безопасности Республики Узбекистан, Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 14.01.2022 г., рег. номер 2675-3
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 27.01.2022 г., рег. номер 2773-7
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 10.02.2022 г., рег. номер 3296-1
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, министерства транспорта Республики Узбекистан, зарегистрировано 28.02.2022 г., рег. номер 290-5
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 11.03.2022 г., рег. номер 896-6
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 17.03.2022 г., рег. номер 3296-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 25.03.2022 г., рег. номер 3154-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 08.04.2022 г., рег. номер 2778-5
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, Министерства финансов Республики Узбекистан, зарегистрировано 07.05.2022 г., рег. номер 3125-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 13.07.2022 г., рег. номер 2773-8