O‘zbekiston Respublikasi Moliya vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Favqulodda vaziyatlar vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati, O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 14.01.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 2675-3
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 27.01.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 2773-7
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 10.02.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 3296-1
O‘zbekiston Respublikasi adliya vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi, O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi, O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi, O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 09.02.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 3349
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 11.03.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 896-6
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 17.03.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 3296-2
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 08.04.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 2778-5
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi, O‘zbekiston Respublikasi Moliya vazirligining qarori, 07.05.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 3125-2
Bojxona yuk deklaratsiyasini to‘ldirish tartibi to‘g‘risidagi yo‘riqnomaga o‘zgartirish va qo‘shimchalar kiritish haqida
O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining qarori, 13.07.2022 yilda ro‘yxatdan o‘tgan, ro‘yxat raqami 2773-8

Постановление Министерства финансов Республики Узбекистан, Министерства внутренних дел Республики Узбекистан, Министерства обороны Республики Узбекистан, Министерства по чрезвычайным ситуациям республики Узбекистан, Службы государственной безопасности Республики Узбекистан, Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 14.01.2022 г., рег. номер 2675-3
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 27.01.2022 г., рег. номер 2773-7
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 10.02.2022 г., рег. номер 3296-1
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, министерства транспорта Республики Узбекистан, зарегистрировано 28.02.2022 г., рег. номер 290-5
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 11.03.2022 г., рег. номер 896-6
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 17.03.2022 г., рег. номер 3296-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 25.03.2022 г., рег. номер 3154-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 08.04.2022 г., рег. номер 2778-5
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, Министерства финансов Республики Узбекистан, зарегистрировано 07.05.2022 г., рег. номер 3125-2
Постановление Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан, зарегистрировано 13.07.2022 г., рег. номер 2773-8